Budka dla jerzyka – czy warto zainstalować?

Category: Uncategorised Published: Thursday, 12 April 2018 Written by Super User

 

Specjaliści mówią, że jerzyki spędzają w Polsce zaledwie 4 miesiąca w roku, czy warto instalować dla nich budkę na swoim balkonie dostępne na www.mkwpracownia.pl/budki-legowe-dla-ptakow/specjalne-wg-ptop-mtop-salamandra/typ-jerzyk ? Zdecydowanie tak. Budka dla jerzyka to miejsce, gdzie ptaki przystępują do rozrodu ze swoimi stałymi partnerami, jerzyki są ptakami mocno monogamicznymi. To również dotyczy ich budek, wracają co roku w stałe miejsce. Dlatego warto o nich pomyśleć i zainstalować budkę dla jerzyków choćby na własnym balkonie. W każdej budce gnieździ się tylko jedna para jerzyków, samica składa 2-3 jaja, z których po 3 tygodniach wykluwają się młode. Kiedy pojawiają się pisklęta, budka dla jerzyka staje się ich schronieniem przed drapieżnikami, słońcem, wiatrem czy deszczem.

 

Domki dla jerzyków są specyficzne.

 

Rodzice karmią swoje pisklęta na zmianę, dlatego wokół domków jest ciągły ruch. Po około 50 dniach młode opuszczają swoje gniazda i następnym razem już one będą skladać tu jaja i czekać na swoje pisklęta. Warto zauważyć, że budek dla jerzyków z każdym rokiem powinno być więcej niż w roku poprzednim, dlatego, że młode mają tendencje wracać właśnie w to miejsce, gdzie się wychowały. Dlatego, by inne ptaki, które zakładają gniazda wczesną wiosną nie zajęły miejsce jerzyków, trzeba otwór wlotowy zatkać jakąś szmatką i odetkać dopiero w maju, kiedy jerzyki wracają do Polski z Afryki.

 

 

Domki dla jerzyków są specyficzne i różnią się od domków dla innych gatunków ptaków, powinny być bardziej szerokie niż wysokie. Budki trzeba montować conajmniej 5 metrów nad ziemią, bo wylatując z gniazda, ptaki najpierw swobodnie opadają, a potem mogą zacząć normalny lot.

 

Ciekawe rozwiązania jakie daje nam druk dtg

Category: Uncategorised Published: Monday, 09 April 2018 Written by Super User

 

Fachowa firma a3extra.pl dba o zadowolenie swoich klientów, dlatego druk dtg w ich wykonaniu spełnia wszelkie wymagania, pozwalając tworzyć unikalne projekty w najwyższej jakości. Każda firma czy osoba prywatna, które chcą stworzyć ciekawe koszulki z nadrukiem, może bez obaw zgłosić się nawet po bardzo duże zamówienie, bowiem firma ta potrafi poradzić sobie z największymi wyzwaniami, a przy większym nakładzie przedmiotów oferuje wyjątkowo korzystne bonusy.

 

Piękne nadruki stanowią wyraz stylu i oryginalności, a przy okazji pozwalają stworzyć praktyczną odzież na każdą okazję.

 

Ciekawe napisy, zabawne grafiki czy nawet zdjęcia wykonane na koszulkach za pomocą druku dtg wyglądają wyjątkowo dobrze, dlatego też każdy może tworzyć wymarzone projekty i cieszyć się wysokiej klasy ich wykonaniem.

 

Poniższa tabela przedstawia przykładowe rozwiązania w większych nakładach:

 

Druk DTG – ilość sztuk

       

powyżej 100 sztuk druk DTG

do 10 x 15 cm / 15 x 10 cm

do 20 x 30 cm / 30 x 20 cm

do 35 x 40 cm

do 40 x 50 cm

nadruk na odzieży białej:

Wycena indywidualna

Wycena indywidualna

Wycena indywidualna

Wycena indywidualna

nadruk na odzieży kolorowej:

Wycena indywidualna

Wycena indywidualna

Wycena indywidualna

Wycena indywidualna

 

 

Czym dla koneserów jest piwo rzemieślnicze?

Category: Uncategorised Published: Saturday, 10 March 2018 Written by Super User

 

Niezwykły smak, doskonała kompozycja aromatu i różnorodności, a także wykonanie z najwyższej jakości składników sprawia, że piwo rzemieślnicze z miejsc takich jak www.trzechkumpli.pl stanowi nie lada gratkę dla miłośników złocistego trunku z pianką. Piwo to kwintesencja i doskonałe połączenie chmielu, słodu, drożdży i wody, a umiejętne wykonanie tej kompozycji pozwala zyskać nam zupełnie nowy wymiar smaku. Nie należy zapominać również o tym, jak ważne dla smakosza są wrażenia kubków smakowych, a to piwo rzemieślnicze gwarantuje na najwyższym poziomie.

 

Piwa rzemieślnicze to kwintesencja tradycji i kultury warzenia piwa, dlatego tak ważne jest docenienie dorobku naszych przodków, którzy od dawien dawna dawali w piwo swoje serce i ciężką pracę, a walory piwa oraz jego wysoka wartość odżywcza są na to najlepszym dowodem.

 

Dobrej jakości piwo rzemieślnicze pełne niepasteryzowane może zawierać w sobie bogactwo licznych witamin, wśród których wymienić należy:

 

Witaminy zawarte w piwie rzemieślniczym pełnym niepasteryzowanym

Ilość w porcji 100 g piwa rzemieślniczego pełnego niepasteryzowanego

tiamina (witamina B1) 0,005 mg
ryboflawina (witamina B2) 0,025 mg
niacyna (witamina B3, PP) 0,513 mg
witamina B6 0,046 mg
kwas foliowy 6 μg
witamina B12 0,02 μg

 

Dobrej jakości piwo rzemieślnicze pełne niepasteryzowane może zawierać w sobie bogactwo licznych witamin.

 

Organizacja imprezy plenerowej

Category: Uncategorised Published: Monday, 19 March 2018 Written by Super User

 

Dzisiaj bardzo często właściciele większych korporacji chcą raz na jakiś czas zorganizować wydarzenie dla całej firmy. Idealne są w takiej sytuacji imprezy plenerowe. Pomoże w tym działająca w Rzeszowie www.milleniumevents.pl . Oczywiśćie takie imprezy plenerowe to spory koszt. Jednocześnie jeszcze większym problemem jest zorganizowanie imprezy plenerowej.

 

Zwróć uwagę na to o jak wiele elementów trzeba zadbać:

 

Etap organizacji imprezy plenerowej

Koszt

Znalezienie miejsca

Ponad 1000 zł

Catering

Różnie – ok. 30-40 zł na osobę

Fotobudka

Średnio 200 zł za godzinę

Atrakcja typu boxer

200 zł za godzinę

 

A to tylko część możliwych atrakcji jakie mogą być na imprezie plenerowej. Dlatego jeżeli działasz w większym mieście takim jak Rzeszów to poszukaj firmy, która zajmuje się organizacją takich imprez. Nawet jeżeli organizacja imprezy za pośrednictwem takiej firmy będzie droższa, to Ty zyskasz dużo czasu, który będziesz mógł przeznaczyć lepiej.

 

Ponadto często firmy organizujące imprezy plenerowe bardzo często mają różnego rodzaju zniżki na gadżety i inne atrakcje. Dzięki temu koszt organizacji imprezy poprzez taką firmę jest porównywalny z tym jaki Ty sam byś osiągnął. Natomiast Ty zyskujesz dodatkowy czas, który możesz przeznaczyć na ważniejsze i bardziej produktywne zajęcia. Warto pamiętać o tym i po prostu korzystać z usług firm zewnętrznych.

 

Namioty z nadrukiem sprawdzają się podczas eventów. Prawda czy mit?

Category: Uncategorised Published: Wednesday, 07 March 2018 Written by Super User

 

Czas na dobre rozwiać wątpliwości wielu klientów www.smarttent.pl . Namioty z nadrukiem nadal powodują lawinę pytań oraz rozważań na temat opłacalności i skuteczności tego rodzaju sprzętu. Profesjonaliści zaliczają go do form promocji i reklamy, nie jest tak bez przyczyny. Jeśli tylko umieścisz na namiocie nadruk w formie logo, nazwy lub innego znaku kojarzącego się z twoją działalnością, to przecież mniej lub bardziej świadome promowanie swojej firmy.

 

Czy jednak taka forma przyciąga uwagę klientów, czy też nie ma nich zupełnie żadnego wpływu?

 

Namioty z nadrukiem stają się hitem.

 

Zdania zapewne pozostaną podzielone, jednak niezaprzeczalnie namioty z nadrukiem to czysty marketing. Niektórzy klienci nie przywiązują zupełnie żadnej uwagi do otoczenia i nie zapamiętują nawet najbardziej charakterystycznych stanowisk. Jednak wielu osobom naprawdę zapadają w pamięć stoiska z ciekawymi i nowoczesnymi namiotami z nietypowymi nadrukami. Wiele z nich umawia się na przykład przy konkretnym stanowisku właśnie dlatego, że coś wyróżnia je na tle konkurencji. Może to być kolor, dmuchane konstrukcje o nietypowych kształtach czy też po prostu naprawdę oryginalny projekt umieszczony na ścianach. Niewielki wydatek, a duża moc, to właśnie dlatego namioty z nadrukiem stają się hitem.

 

Dzieje się... Sprawdź wydarzenia w swoim mieście!